bergstijgers brugge

Bestuur Brugge

Rik De Backer   Erevoorzitter
eric.de.backer1@gmail.com, 0470-42 24 40 

Tom Robyn   Voorzitter, alpinisme, rotsklimmen, werking klimzaal
tom.robyn@telenet.be, 0478-32 68 27 

Erik De Backer   Bergwandelen, klettersteig, secretariaat, redactie nieuwsbrief en ledenadministratie
debacker.erik@telenet.be, 0493-43 74 73 

Kris Van Loo   Oriëntatie, gps, bergwandelen, coördinatie clubavonden en penningmeester
krisvanloo@telenet.be, 0484-26 62 35 

Willy Plovie   Oriëntatie
willy.plovie1@gmail.com, 0474-82 02 54 

Elyne Meulenbergs    CLIMB
elyne.meulenbergs@gmail.com, 0473-53 40 75 

Kate Vande pitte   Jeugdwerking,

kate_vandepitte@hotmail.com, 0472-34 31 74

Jonathan Martens    Bestuurslid
jonathan.martens77@gmail.com, 0478-40 89 80 

Karin Vael    Bestuurslid
karin.vael@gmail.com, 0496-30 56 88 

Jo Crivits    Bestuurslid
jo.crivits@gmail.com, 0479 -22 27 79 

Willem D’Hoop   Bestuurslid
willemdhoop@hotmail.com, 0474-46 19 99 

Sabine Schepens   Bestuurslid
sabine.schepens@gmail.com, 0498-85 87 02

Contact: brugge@bergstijgers.org