bergstijgers brugge

Contact

Waar vind je ons?

Klimzaal:
Bloso Klimzaal Brugge, Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge
Klimzaal is open van 8.30 tot 23.30 (aanmelden kan tot 22uur)
Op zondag is de zaal tot 16 uur open.

Clubavonden:
Vorming Plus, Sint-Pieterskerklaan 5,Sint-Pieters/Brugge

Verantwoordelijke Muurklimmen en Rotsklimmen
Tom Robyn

Verantwoordelijke Alpinisme
Wilfried Meulenbergs

Verantwoordelijken (berg) Wandelen
Erik De Backer, Kris Van Loo,

Verantwoordelijken Oriëntatie
Kris Van Loo, Willy Plovie

VerantwoordelijkenJeugdwerking
Elyne Meulenbergs , Kathleen Vandepitte

Contactgegevens:
Rik De Backer, Erevoorzitter, Eric.debacker1@gmail.com
Tom Robyn, voorzitter:  tom.robyn(apenstaartje)telenet.be of 0478/326827
Erik De Backer, ledenadministratie, nieuwsbrief: debacker.erik(apenstaartje)telenet.be of 050/364161
Kris Van Loo, penningmeester:  krisvanloo(apenstaartje)telenet.be of 050/720431
Willy Plovie: willy-plovie(apenstaartje)knokkeheist.be of 050/623633
Elyne Meulenbergs: elyne.meulenbergs(apenstaartje)gmail.com of 0473/534075
Jonathan Martens: jonathan.martens@hotmail.com
Jo Crevits: crivitsdewanckele@scarlet.be
Karin Vael: karin.vael@gmail.com
Kate Vande Pitte: kate_vandepitte@hotmail.com
Willem D'Hoop: wilemdhoop@hotmail.com
Sabine Schepens: sabine.schepens@gmail.com