bergstijgers brugge

Bestuur Brugge

Rik De Backer Erevoorzitter eric.de.backer1@gmail.com, 050-31 42 41 

Tom Robyn Voorzitter, alpinisme, rotsklimmen, werking klimzaal
tom.robyn@telenet.be, 0478-32 68 27 

Erik De Backer Bergwandelen, klettersteig, secretariaat, redactie nieuwsbrief en ledenadministratie
debacker.erik@telenet.be, 050-36 41 61 

Kris Van Loo Oriëntatie, gps, bergwandelen, coördinatie clubavonden en penningmeester
krisvanloo@telenet.be, 050-72 04 31 

Willy Plovie Oriëntatie
willy-plovie@knokkeheist.be, 050-62 36 33 

Elyne Meulenbergs Jeugdwerking, CLIMB
elyne.meulenbergs@gmail.com, 0473-53 40 75 

Jonathan Martens Bestuurslid
jonathan.martens@hotmail.com, 0478-40 89 80 

Karin Vael Bestuurslid
karin.vael@gmail.com 050-39 76 58 

Jo Crivits Bestuurslid
crivitsdewanckele@scarlet.be 0479 -22 27 79 

Kate Vande pitte Bestuurslid
kate_vandepitte@hotmail.com 

Willem D’Hoop Bestuurslid
wilemdhoop@hotmail.com 0474-46 19 99 

Sabine Schepens Bestuurslid
sabine.schepens@gmail.com 0498-85 87 02

Contact: brugge@bergstijgers.org