Klimtraining

Datum: 
04/02/2012 - 10/03/2012
(Hele dag)
Sectie: 
Nationaal
Locatie(s):
Klimax, Verschaevestraat 15 , Puurs, België

Wie

Klimmers vanaf niveau 6A die gericht willen trainen om hun niveau te verbeteren en/of zich willen voorbereiden op de ingangsproef VTS Trainer B sportklimmen (6B).

Voorwaarden

klimniveau 6A, beschikken over indoorklimmateriaal + 1 enkel touw per 2 deelnemers,  min/max. aantal deelnemers: 4/10.

Inhoud van de cursus

Inzicht en gerichte training. Cursisten krijgen individuele remediëring van de klimtechniek, mentale, taktische en fysieke training en voldoende theoretische background om na de cursus zelfstandig, gevarieerd en efficiënt te trainen. Kortom alle facetten rond het bevorderen van je klimprestaties komen aan bod.

Deelnameprijs

  • Leden De Natuurvrienden Bergstijgers (verzekering bergsport): 78 euro

  • Niet – Leden: 125 euro (inclusief verzekering bergsport)

Niet inbegrepen

inkom klimzaal (gratis toegang in klimzaal De Mixx).

Inschrijving

 Vul het inschrijvingsformulier (link onderaan) in en stort  op rek. 001-1980458-85  van Bergstijges-FORVOG met vermelding cursus klimtraining (datum storting geldt als inschrijvingsvolgorde).

Lesgevers

Lien De Wilde, lic. LO, en Hilde Tousseyn, lic.LO, instructeur B sportklimmen en docent VTS.

Info ?  toussh [at] hotmail [dot] com.

 

Data, uren en klimzalen

  • zaterdag 4-2-2012 van 13u tot 17u in De Mixx - Herselt

  • zaterdag 11-2-2012 van 11u tot 13u  in Klimax – Puurs

  • zaterdag 3-3-2012 van 13u tot 15u in Blok – Hoboken

  • zaterdag 10-3-2012 van 10u tot 12u in Wallstreet – Deurne

 

Locatie

Javascript is required to view this map.